Menu
2020-08-18

Jak pobrać gry ? Poradnik

Instrukcja jak pobrać Za Darmo

(Przykładowy Instalator) Farming Simulator 22

grydownload.pl to świetne źródło najciekawszych produkcji ze świata gier wideo. Znajdziecie tutaj ogromny katalog, gdzie przygotowane zostały najróżniejsze gry ze wszystkich kategorii. Nasze usługi charakteryzują się niezwykle sprawnym i prostym w obsłudze instalatorem.

Nie zmienia to jednak faktu, że wielu z was nie ma pojęcia co należy uczynić, aby wybrana przez nas oferta w końcu znalazła się na komputerze ze wszystkimi plikami odpowiednio zainstalowanymi. Aby wam w tym pomóc, przygotowaliśmy bardzo szczegółową listę, w której znajdziecie wypunktowane wytyczne. Pomogą wam w bardzo prosty i szybki sposób zainstalować pożądaną produkcję.

Musisz posiadać przeglądarkę do gier OPERA FX jeżeli jej nie posiadacie po prostu kliknijcie i pobierzcie poniżej :

Instrukcja Jak pobrać klucz z instalatora :

  1. Wybierz jeden z mirrorów

Aby upewnić się, że każdy użytkownik będzie miał pełny dostęp do wszystkich folderów oraz plików, przygotowaliśmy dwa różne linki, które przekierowują nas na prywatny, zabezpieczony serwer. Tam znajduje się sam instalator oraz pliki instalacyjne. Klikamy w jeden z mirrorów i czekamy na odpowiedź serwera.

  1. Uruchamiamy instalator 

Po deszyfracji i zabezpieczeniu połączenia, będziemy mogli pobrać instalator do wcześniej określonego folderu. Jego rozmiar jest bardzo mały, a więc natychmiastowo pojawi się w docelowym miejscu

3. Postępujemy zgodnie z wytycznymi w instalatorze ( Akceptujemy warunki i klikamy dalej )

4. Wybieramy Folder Docelowy Gry

         5. Pobranie i instalacja gry

W tym momencie instalator rozpocznie pobieranie plików instalacyjnych. Znajdować się one będą w tymczasowym folderze, który ograniczy ilość zbędnych folderów po tym, jak kompletna produkcja zostanie już w odpowiedni sposób zapisana.

Oprócz pobierania, przygotowana aplikacja rozpocznie w tym samym momencie instalację. Jest ona kompletnie zautomatyzowana. Przekłada się to oczywiście na bardzo prosty i nieskomplikowany proces, a także na szybkie i nieskomplikowane zainstalowanie gry ze wszystkimi niezbędnymi plikami – w tym z plikami .dll oraz ze sterownikami i łatkami czy spolszczeniami.

6. Klucz aktywacyjny ( Do naszego Instalatora)

Podczas instalacji zostaniesz poproszony o podanie klucza promocyjnego. Jest to specjalne zabezpieczenie, które ma na celu zweryfikować użytkowników oraz upewnić się, że wykorzystają oni  naszą aplikację do właściwego celu  , a mianowicie do przetestowania wszystkich funkcji i do spędzenia miłego czasu odkrywając nowe funkcjonalności , i również przypisuje klucz do osoby - klucz zostaje na zawsze z tobą.

Aby kontynuować proces instalacyjny, wystarczy wpisać klucz aktywacyjny. Jest on uniwersalny dla każdego użytkownika, a więc po jednorazowej aktywacji, istnieje możliwość wykorzystania klucza w przyszłości podczas testowania - instalowania gry na innym komputerze bądź po deinstalacji i formacie.

Klikamy w przycisk „Uzyskaj klucz PROMOCYJNY”. Przekieruje nas on na stronę, z której będziemy mogli w szybki i bezproblemowy sposób pobrać na komputer plik lub też przekieruje nas na wygenerowaną stronę z kluczem . Należy wybrać jedna z ofert ( zazwyczaj są one darmowe ) , są też płatne gdzie należy wysłać SMS ale mało skomplikowane  . Po otrzymaniu klucza, wracamy do instalatora i wpisujemy kod. Zalecamy skopiować go i wkleić, gdyż czasami użytkownicy mylą O z 0 bądź l z I. W ten sposób unikniemy jakichkolwiek problemów z niedziałającym kodem. 

Krótka instrukcja jak wypełnić darmowa ofertę oraz uzyskać klucz   :

- Klikamy w Pobierz

Wybieramy Ofertę   „Rozpocznij okres próbnych bokserek” lub

Można oczywiście wybrać także inne które się wyświetlają . Samo wypełnienie ofert zajmie wam maksymalnie 1-2 minuty a pozwoli pobrać klucz za darmo.

Następnie po kliknięciu pojawi się oferta :

Wystarczy robić to co wyskakuje na ekranie po poprawnym wypełnieniu oferty plik się odblokuje i będzie można go wpisać w instalator.

- Po wypełnieniu  oferty  > Odczekać z 2-3 minuty i plik z kluczem pobierze się automatycznie lub zostaniecie na niego przekierowani i to tyle.

- Ta plansza zniknie po właściwym wypełnieniu oferty  > Jeżeli macie problem prosimy wybrać inna ofertę większość z nich jest porostu darmowa.

Jeżeli chcesz jednak wysłać SMS bo poprostu wolisz tutaj instrukcja , wybieramy oferte widoczną na zdjęciu : 

Jeśli jednak wybrałeś ofertę z SMS ( Płatna ) - Tutaj poradnik Jak odblokować wysyłanie SMS .  ( DOTYCZY TO TYLKO OSÓB KTÓRE CHCA WYSŁAĆ SMS - PAMIĘTAJCIE ZE WIEKSZOSC OFERT JEST DARMOWA ).

Po wyberaniu tej oferty wyskoczy wam okienko poniżej wpisujemy SMS i akceptujemy ( Pamietajcie o wyłaczeniu subskrypcji ).

- Po wypełnieniu  oferty  czyli w tym przypadku wysłaniu SMS  > Odczekać z 2-3 minuty i plik z kluczem pobierze się automatycznie lub zostaniecie na niego przekierowani i to tyle.

7. Dalszy proces Instalacyjny.

Po wpisaniu klucza aktywacyjnego, czekamy do zakończenia instalacji. Czas pobierania i instalacji gry zależny jest przede wszystkim od dwóch czynników, a mianowicie od prędkości łącza internetowego oraz od rozmiaru. Znaczny wpływ na samą instalacje ma także rodzaj dysku. Standardowe dyski HDD będą instalowały grę o wiele wolniej niż w przypadku szybszych i nowocześniejszych dysków SSD.

Ciężko zatem określić finalny czas, w jaki gra zostanie przygotowana. Warto natomiast pamiętać, że po zainstalowaniu gry okienko instalatora zapyta o instalacje dodatkowych plików typu .dll lub najnowszych sterowników oraz łatek i innych akcesoriów. Rekomendujemy ich zainstalowanie, gdyż w wielu przypadkach gry nie uruchamiają się prawidłowo ze względu na brakujące pliki współdzielone bądź inne ubytki, jakie mogłyby pojawić się na komputerze.

8. Pobierz aktualizacje lub zakończ instalacje .

Niektóre Gry wymagają pobrania dodatkowej aktualizacji – jest to aktualizacja która zezwala na uruchomienie Online i zawiera dodatkowe pliki ( Nie każda instalator to zawiera jeżeli tego nie zawiera konczysz instalacje automatycznie ).

Jeżeli zostaniecie poproszeni o pobranie dodatkowej Aktualizacji > Należy ja po prostu pobrać tak samo jak klucz – wtedy dostaniecie plik .rar z ta aktualizacja .

W pliczku znajdziecie Aktualizacje , Poradnik oraz Klucz unikalny który kończy proces instalacji .

Należy tak samo wykonać DARMOWA ANKIETE , tutaj nie ma żadnych płatnych  > wtedy pobieranie się rozpocznie wpisujemy ostateczny klucz który kończy całkowicie instalacje.

Nieważne czy gra waży 1 GB czy 80 GB, przygotowany instalator doprowadzi cały proces do końca w całkowicie zautomatyzowany sposób. Innymi słowy, po zakończeniu instalowaniu dodatkowych dodatków, wszystkie pliki tymczasowe, które były potrzebne do prawidłowego zainstalowania kompletnego tytułu.

Warto zwrócić uwagę także na sam fakt, że większość z oferowanych gier ma dostęp do funkcji internetowych, a nasze instalatory symulują klucze seryjne, dzięki czemu możliwe jest granie we wszystkie produkcje z innymi graczami w sposób oficjalny i przy użyciu cyfrowych platform takich jak SteamEpic Store, czy Origin.

Dlatego po wykonaniu wszystkich kroków w " Poradniku" , wystarczy grę po prostu uruchomić i poczekać i cieszyć się z niesamowitej rozgrywki, która w żaden sposób nie zawyża wymagań sprzętowych deklarowanych przez producenta ani też nie wpływa na optymalizację czy wydajność komputera.

Nasze serwery wykorzystują maxymalna przepustowość łacza , nie ogarniczamy prędkości.

Pamiętaj korzystając z tej strony > Zaakceptowałeś Regulamin i otrzymujesz wszystko z nim zgodne  > Regulamin

Nie zgodność z regulaminem możesz zgłosić na : [email protected]

Teraz wiesz jak pobrać gry z grydownload.pl / pspdownload.pl

W przypadku jakiegokolwiek błędu czy niedziałających plików, istotne jest zgłoszenie nam danego błędu. Możecie to zrobić za pośrednictwem e-maila. Należy pamiętać, że wiele odpowiedzi na temat samych plików oraz ich bezpieczeństwa można znaleźć w dziale Często Zadawanych Pytań (FAQ). Co więcej, w przypadku jakichkolwiek aktualizacji, jakie należy wykonać (czy to w przypadku serwisów typu Steam czy Origin), rekomendujemy zainstalowanie najnowszej wersji w celu uniknięcia jakichkolwiek błędów.