Menu
2020-08-18

Jak pobrać gry ? Poradnik

Instrukcja jak pobrać gry

(Przykładowa Gra)

grydownload.pl to świetne źródło najciekawszych produkcji ze świata gier wideo. Znajdziecie tutaj ogromny katalog, gdzie przygotowane zostały najróżniejsze gry ze wszystkich kategorii. Nasze usługi charakteryzują się niezwykle sprawnym i prostym w obsłudze instalatorem.

Nie zmienia to jednak faktu, że wielu z was nie ma pojęcia co należy uczynić, aby wybrana przez nas oferta w końcu znalazła się na komputerze ze wszystkimi plikami odpowiednio zainstalowanymi. Aby wam w tym pomóc, przygotowaliśmy bardzo szczegółową listę, w której znajdziecie wypunktowane wytyczne. Pomogą wam w bardzo prosty i szybki sposób zainstalować pożądaną produkcję.

  1. Wybierz jeden z mirrorów

Aby upewnić się, że każdy użytkownik będzie miał pełny dostęp do wszystkich folderów oraz plików, przygotowaliśmy dwa różne linki, które przekierowują nas na prywatny, zabezpieczony serwer. Tam znajduje się sam instalator oraz pliki instalacyjne. Klikamy w jeden z mirrorów i czekamy na odpowiedź serwera.

  1. Pobieramy instalator

Po deszyfracji i zabezpieczeniu połączenia, będziemy mogli pobrać instalator do wcześniej określonego folderu. Jego rozmiar jest bardzo mały, a więc natychmiastowo pojawi się w docelowym miejscu.

  1. Uruchamiamy instalator

Gdy instalator znajdzie się na pulpicie bądź jakimkolwiek innym miejscu na naszym dysku, wystarczy uruchomić go klikając dwa razy lewym przyciskiem myszy. Instalator niemalże natychmiastowo się uruchomi i pozwoli nam wybrać język instalacji – w tym język polski.

  1. Postępujemy zgodnie z wytycznymi w instalatorze

Po wybraniu języka oraz przejściu dalej, kolejno okienka będą zawierać informacje odnośnie procesu instalacyjnego oraz umów licencyjnych – zarówno danej gry jak i naszego instalatora oraz oferowanych usług. Wystarczy zaznaczyć „akceptuję postanowienia powyższej umowy licencyjnej” i kliknąć przycisk „dalej”.

  1. Wybieramy folder docelowy gry

Kolejnym bardzo ważnym wyborem jest podjęcie decyzji odnośnie miejsca zapisu gry. Standardowym folderem przygotowanym przez instalator są pliki programów na dysku C. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie zmiana tego folderu na jakikolwiek sobie wybierzemy.

Należy oczywiście mieć na uwadze ilość miejsca potrzebnego do instalacji danego tytułu. Instalatory wyposażone zostały w specjalny skrypt informujący od dostępnej ilości wolnego miejsca na danym dysku. Po wyborze odpowiedniego miejsca, przechodzimy „dalej” przy pomocy przycisku.

  1. Pobranie i instalacja gry

W tym momencie instalator rozpocznie pobieranie plików instalacyjnych. Znajdować się one będą w tymczasowym folderze, który ograniczy ilość zbędnych folderów po tym, jak kompletna produkcja zostanie już w odpowiedni sposób zapisana.

Oprócz pobierania, przygotowana aplikacja rozpocznie w tym samym momencie instalację. Jest ona kompletnie zautomatyzowana. Przekłada się to oczywiście na bardzo prosty i nieskomplikowany proces, a także na szybkie i nieskomplikowane zainstalowanie gry ze wszystkimi niezbędnymi plikami – w tym z plikami .dll oraz ze sterownikami i łatkami czy spolszczeniami.

  1. Klucz aktywacyjny ( Do naszego programu)

Podczas instalacji zostaniesz poproszony o podanie klucza promocyjnego. Jest to specjalne zabezpieczenie, które ma na celu zweryfikować użytkowników oraz upewnić się, że wykorzystają oni  naszą aplikację do właściwego celu, a mianowicie do przetestowania wszystkich funkcji i do spędzenia miłego czasu odkrywając nowe funkcjonalności , i również przypisuje klucz do osoby - klucz zostaje na zawsze z tobą.

Aby kontynuować proces instalacyjny, wystarczy wpisać klucz aktywacyjny. Jest on uniwersalny dla każdego użytkownika, a więc po jednorazowej aktywacji, istnieje możliwość wykorzystania klucza w przyszłości podczas testowania - instalowania gry na innym komputerze bądź po deinstalacji i formacie.

Klikamy w przycisk „Uzyskaj klucz PROMOCYJNY”. Przekieruje nas on na stronę, z której będziemy mogli w szybki i bezproblemowy sposób pobrać na komputer plik lub też przekieruje nas na wygenerowną strone z kluczem . Należy wysłać sms , na numer podany na ekranie . Po otrzymaniu klucza, wracamy do instalatora i wpisujemy kod. Zalecamy skopiować go i wkleić, gdyż czasami użytkownicy mylą O z 0 bądź l z I. W ten sposób unikniemy jakichkolwiek problemów z niedziałającym kodem. Również po wysłaniu SMS , dostajemy dostęp do zawratości wordprize.pl

Jesli jednak masz problem z wysłaniem SMS - Tutaj poradnik Jak odblokować wysyłanie SMS .

  1. Instalacja gry

Po wpisaniu klucza aktywacyjnego, czekamy do zakończenia instalacji. Czas pobierania i instalacji gry zależny jest przede wszystkim od dwóch czynników, a mianowicie od prędkości łącza internetowego oraz od rozmiaru. Znaczny wpływ na samą instalacje ma także rodzaj dysku. Standardowe dyski HDD będą instalowały grę o wiele wolniej niż w przypadku szybszych i nowocześniejszych dysków SSD.

Ciężko zatem określić finalny czas, w jaki gra zostanie przygotowana. Warto natomiast pamiętać, że po zainstalowaniu gry okienko instalatora zapyta o instalacje dodatkowych plików typu .dll lub najnowszych sterowników oraz łatek i innych akcesoriów. Rekomendujemy ich zainstalowanie, gdyż w wielu przypadkach gry nie uruchamiają się prawidłowo ze względu na brakujące pliki współdzielone bądź inne ubytki, jakie mogłyby pojawić się na komputerze.

  1. Otwórz i ciesz się !

Nieważne czy gra waży 1 GB czy 80 GB, przygotowany instalator doprowadzi cały proces do końca w całkowicie zautomatyzowany sposób. Innymi słowy, po zakończeniu instalowaniu dodatkowych dodatków, wszystkie pliki tymczasowe, które były potrzebne do prawidłowego zainstalowania kompletnego tytułu.

Warto zwrócić uwagę także na sam fakt, że większość z oferowanych gier ma dostęp do funkcji internetowych, a nasze instalatory symulują klucze seryjne, dzięki czemu możliwe jest granie we wszystkie produkcje z innymi graczami w sposób oficjalny i przy użyciu cyfrowych platform takich jak Steam, Epic Store, czy Origin.

Dlatego po wykonaniu wszystkich kroków w " Poradniku" , wystarczy grę po prostu uruchomić i poczekać i cieszyć się z niesamowitej rozgrywki, która w żaden sposób nie zawyża wymagań sprzętowych deklarowanych przez producenta ani też nie wpływa na optymalizację czy wydajność komputera.

Nasze serwery wykorzystują maxymalna przepustowość łacza , nie ogarniczamy prędkości.

Pamiętaj korzystając z tej strony > Zakceptowałeś nasz > Regulamin

Nie zgodność z regulaminem możesz zgłosić na : [email protected]

Teraz wiesz jak pobrać gry z grydownload.pl

W przypadku jakiegokolwiek błędu czy niedziałających plików, istotne jest zgłoszenie nam danego błędu. Możecie to zrobić za pośrednictwem e-maila. Należy pamiętać, że wiele odpowiedzi na temat samych plików oraz ich bezpieczeństwa można znaleźć w dziale Często Zadawanych Pytań (FAQ). Co więcej, w przypadku jakichkolwiek aktualizacji, jakie należy wykonać (czy to w przypadku serwisów typu Steam czy Origin), rekomendujemy zainstalowanie najnowszej wersji w celu uniknięcia jakichkolwiek błędów.