Menu
2020-08-18

FAQ - Najczęściej Zadawane Pytania

  1. Czym jest grydownload.pl?

Jesteśmy grupą programistów, która od wielu lat zajmuje się przygotowywaniem cracków do świeżo wydanych tytułów na komputery osobiste oraz konwersje do gier ekskluzywnie dostępnych na konsole. Więcej informacji o grupie znajdziecie tutaj: O NAS.

  1. W jaki sposób przygotowujecie gry?

Sam proces odszyfrowania plików gry nie jest tak wymagający, jak mogłoby się wydawać. Bardzo często otrzymujemy oryginalne wersje gry i klucze, a następnie wprowadzamy odpowiednie zmiany. Dopiero przygotowanie cracku, który w każdej chwili włączy grę, a nawet umożliwi rozgrywkę online stanowi wyzwanie, które bardzo trudno wyjaśnić osobom nieposiadającym odpowiedniej wiedzy z programowania i nieznającej chociaż jednego języka programistycznego.

  1. W jakim języku dostępne są produkcje?

grydownload.pl stara się zawsze przygotowywać gry w wersji kinowej. Oznacza to, że spolszczone są wszystkie opcje i ustawienia, a także dialogi. Gwarantuje to nam możliwość rozpoczęcia rozgrywki oraz jej zakończenia z wiedzą na temat scenariusza i fabuły, a także z wiedzą na temat ustawień, sterowania oraz innych istotnych aspektów w grze.

Czasami jednak producenci (szczególnie małe studia deweloperskie) wydają grę jedynie w wersji angielskiej. Na szczęście współpracujemy z wieloma grupami tłumaczeniowymi, które po pewnym czasie oferują wysokiej jakości spolszczenia fanowskie.

  1. Kiedy będzie dostępna gra X?

Jeżeli szukacie informacji odnośnie wydania instalatora do konkretnej gry, to najlepiej jest skontaktować się z nami za pomocą e-maila. Oprócz tego, bardzo często czytamy też wasze komentarze, dzięki czemu wiemy jakich gier najczęściej oczekujecie, a także o jakich gatunkach tytułów najwięcej mówicie.

W przyszłości zamierzamy także organizować ankiety oraz wprowadzić system support ticketów, które usprawnią komunikację i pozwolą nam w bardzo prosty sposób sprawdzać najbardziej oczekiwania produkcje i gromadzić danę na temat przyszłych releasów.

  1. W jaki sposób uruchomić grę?

Po skorzystaniu z instalatora bądź wybraniu opcji linków bezpośrednich, należy postępować zgodnie z instrukcjami, jakie pojawią się na ekranie. Zautomatyzowany proces instalacji oraz bezproblemowe pobranie plików instalacyjnych do tak zwanych folderów tymczasowych sprawia, że rozmiar gry nie będzie przekraczał tych podanych w wymaganiach producenta.

Jeżeli istnieją jakiekolwiek problemy związane z instalacją, warto zapoznać się z poradnikiem. W prostym i krótkim wpisie omawiamy krok po kroku cały proces, z którym poradzi sobie nawet największy laik internetowy. Sprawdźcie zatem Instrukcje JAK POBRAĆ.

  1. Co trzeba zrobić, aby skorzystać z linków?

Jeżeli klikając w którąś z dwóch dostępnych opcji nie zostaniecie automatycznie przeniesieni dalej, możliwe jest że jedna z wtyczek blokuje dostęp do strony. Najczęściej jest to spowodowane stosowaniem AdBlocka bądź innego programu blokującego reklamy.

grydownload.pl to witryna, która oferuje dostęp do ogromnego zestawu gier. Zachęcamy zatem do tego, aby wyłączyć blokowanie reklam, które nie są w żaden sposób inwazyjne, nie będą one nagle wyskakiwać z boku czy góry ekranu ani nie spowodują jakichkolwiek innych problemów. Będzie to natomiast ogromna pomoc do utrzymania serwisu.

  1. Skąd wiadomo, że wasza strona jest bezpieczna?

Aby upewnić się, że żadnemu użytkownikowi przeglądającemu nasza stronę bądź korzystającego z usług nic nie grozi, musieliśmy przygotować szereg usprawnień oraz opcji ochronnych. Co prawda wymagały one nieco wysiłku, lecz gwarantują wam anonimowość oraz bezpieczeństwo. Nie tylko przed wirusami, ale także hackerami czy botami atakującymi tego typu strony.

Pierwszym standardowym zabezpieczeniem jest certyfikat HTTPS, czyli tak zwana zielona kłódeczka. Gwarantuje to bezpieczne, szyfrowane połączenie. Oprócz tego, nasza strona jest cały czas aktualizowana i oferuje nam najnowsze skrypty. Te potwierdzają szybkość działania oraz oczywiście bezpieczeństwo. Dodatkowo upewniamy się, że instalatory przechowywane są w bezpiecznej, trudnej do złamania lokacji. Pomagają w tym prywatne serwery.

  1. Jak zabezpieczane są gry?

Nie istnieje powód, aby zabezpieczać gry same w sobie. Musimy natomiast zagwarantować bezpieczeństwo instalatora, aby żadna osoba trzecia nie wprowadziła niepożądanych zmian i nie uszkodziła plików. W tym celu wykorzystujemy wyżej wspomniane prywatne serwery. To właśnie one oferują ponadprzeciętne bezpieczeństwo oraz pewność, że dostęp do instalatorów mają wyłącznie nasi klienci.

Aby jednak upewnić się, że z produktu skorzystają wyłącznie zainteresowani, musieliśmy wprowadzić specjalistyczne zabezpieczenie. Jest to weryfikacja osoby pobierającej naszą aplikację. Opcja ta pozwala nam zagwarantować płynne działanie instalatorów oraz pewność, że żaden bot nie wykorzysta oferowanych przez nas produktów w nieodpowiednim do tego celu.

  1. Jakie są zalety korzystania z tej strony?

Istnieje szereg zalet, o jakich wielu z was zapomina. Przede wszystkim warto pamiętać, że wybierając naszą ofertę nie musicie martwić się o pobieranie torrentów, montowanie obrazów, rozpakowywanie plików czy modyfikację rejestru. Nie istnieje żadna potrzeba, aby robić cokolwiek manualnie. Nasze oprogramowanie w automatyczny sposób zagwarantuję wam wszystkie pliki oraz wprowadzi zmiany, skopiuje crack, a nawet zainstaluje brakujące pliki biblioteczne .dll czy sterowniki.

Istotne wydaje się także usunięcie wszelkich niepotrzebnych dodatków oraz opcji, dzięki czemu sam instalator waży kilka megabajtów. Co ciekawe, pliki, jakie pobierane są z naszej strony, także zajmują bardzo mało – pliki instalacyjne do gry oraz wszelkie inne niezbędne dodatki pojawiają się tylko w formie tymczasowej, a po pomyślnym zakończeniu instalacji, same znikają.

Nie zapominajmy oczywiście o polskiej wersji językowej czy o możliwości kontaktu z nami i wybrania gry, która pojawi się na stronie specjalnie dla was.

  1. Skąd pewność, że wasze gry działają?

Wystarczy tylko zapoznać się ze zdjęciami oraz materiałami wideo. Są to nie tylko zwiastuny gier oferowane przez producentów, ale materiały pochodzące bezpośrednio z gry – niekiedy nagrywane przez nas samych.

Oprócz tego, wystarczy przecież wypróbować nasz instalator i sprawdzić na własnej skórze czy działa on tak, jak powinien oraz oferuje pełny dostęp jak deklarujemy.

Pamietaj korzystając z naszych stron zakcetpowałeś > Regulamin

Reklamacje możesz zgłosić na : [email protected]